أبحاث العدد:
 خلاصات بحوث العدد:
 البحث في العدد ٨:
 الصفحة الرئيسية » اعداد المجلة » العدد ٨/ ذي الحجة/١٤٤٠هـ » الخلاصات » Summary Article: Husain bin Rouh Al-Nobakhti the Third Ambassador (May Allah have Mercy upon him):A biographical Study
 الخلاصات

Automat do gry Blackjack

Zasady gry w blackjacka na żywo

Warto poznać podstawowe zasady rozgrywki. Do gry w blackjacka używa się 8 talii; nie ma żartownisiów. Po przetasowaniu talii krupier rozdaje po kilka sztuk wszystkim uczestnikom. W takim przypadku jedna karta krupiera okaże się zakryta, ale gracz będzie mógł swobodnie ocenić siłę swojej ręki. Sekcja tematyczna gry w blackjacka pozwala określić opcje oceny kart. Najstarszy - As, przynosi 11 lub 1 punkt - zależy to od jakości kombinacji na pudełku uczestnika blackjacka. Karty dworskie przynoszą 10 punktów, reszta - zgodnie z wartością nominalną. Jeśli uda mu się zebrać najwyższą kombinację, składającą się z Asa i Dziesiątki, gracz otrzyma nagrodę w wysokości 3: 2; inne opcje na korzyść gracza są oceniane 1: 1.

Gra w black jack online na pieniądze jest uruchamiana przez użytkownika, który zajmuje skrajną prawą stronę. Aby z powodzeniem grać w wersję wieloosobową, musisz znać algorytmy działania. Gracz jest proszony o wzięcie dodatkowej karty, jeśli chce wzmocnić swoją kombinację. Jeśli w wyniku pierwszego rozdziału w twoich rękach okazała się para identycznych kart, możesz dokonać podziału, podwajając aktualny zakład i biorąc po jednej na każdą kartę. Jednocześnie podział na asy daje możliwość wzięcia tylko jednego dodatkowego. Często działania gracza zależą od karty pokazanej przez krupiera. Jeśli przeciwnik ma asa, możesz zrezygnować, zwracając w ten sposób 1/2 zakładu; istnieje również opcja ubezpieczenia. Miękka 17 krupiera oznacza, że ​​przeciwnik nie ma już prawa dobierać kart. Zasady blackjacka w formacie kasyna na żywo pozwalają na zakłady poboczne, które są uważane za dodatkowe i mogą działać jednocześnie z głównym.

Rozgrywka przyciąga dość wysokim procentem zwrotu, którego dolna granica przekracza 93%. Ciekawy, ekscytujący, realistyczny blackjack nie pozostawi obojętnym gracza, któremu zależy na sukcesie!

التقييم التقييم:
  ٠ / ٠.٠
 التعليقات
لا توجد تعليقات

الإسم: *
الدولة:
البريد الإلكتروني:
النص: *

48d7e7b0ca78860b7a4d5dbc5922fc1c